kandydatów

Etat Monter wyrobów drewnianych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu miejsce pracy: Gniewkowo

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Monter wyrobów drewnianych
Miejsce pracy: Gniewkowo
Numer: StPr/22/3045
OBOWIĄZKI:

Montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych w wyroby gotowe. Przygotowanie do montażu tj., elementy i podzespoły, ustalanie logistycznego planu prac związanych z montażem. Wykonywanie drobnych napraw i renowacji elementów składowych wyrobu. Określenie możliwości dokonania demontażu zmontowanego wyrobu lub innych wyrobów z drewna lub tworzyw drzewnych w całości albo jego poszczególnych części. Weryfikacja pod względem jakościowym, kompletowanie, składanie, montaż. Gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy w zależności od zlecenia (4,6,8,10,12h)- praca na 2 zmiany.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

posługiwanie się narzędziami meblarskimi m.in ekierką stolarską, znajomość rysunku technicznego, zdolności manualne, dokładność, samodzielność, znajomość dokumentacji montażowej, montaż mebli, siła, precyzja, znajomość odróżniana palet, dobry wzrok, sprawność fizyczna, analiza dokumentacji,

Miejsce pracy:

Gniewkowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu