Etat Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej(nr 4569)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej(nr 4569)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/4569
OBOWIĄZKI:
1. Zapewnia wsparcie psychologiczne, udziela porad oraz podejmuje działania profilaktyczne.2. Prowadzi szkolenia dla stanu osobowego.3. Interweniuje w sytuacjach kryzysowych.Zakres obowiązków zgodnie z Decyzją Nr 155/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 26 października 2021 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej, wprowadzenia wytycznych do działalności psychologów i wykonywania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej oraz programu opieki psychologicznej dla uczestników misji poza granicami państwa i ich rodzin.praca dotyczy Jednostki Wojskowej Nr 1515
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Psycholog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, 5-letnie jednolite studia magisterskie w zakresie psychologii, pełna zdolność do czynności prawnych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy