kandydatów

Etat Technik elektronik-automatyk(nr 4662)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Technik elektronik-automatyk(nr 4662)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/4662
OBOWIĄZKI:
• uruchomianie systemów i urządzeń oferowanych przez naszą firmę • testowanie diagnozowanie systemów sterowania i sterowników • obsługa oprogramowania diagnostycznego • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń • praca ze schematami elektrycznymi • tworzenie dokumentacji z wykonywanych prac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

• znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki, elektryki i elektroniki • umiejętność czytania schematów elektrycznych • zdolności manualne, pozwalające na wykonywania prac zawiązanych z okablowaniem

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy