kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Chełmża

Jesteśmy ambitną, rodzinną firmą – na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo już ponad 30 lat. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów oraz współpracy ze znanymi projektantami jesteśmy znaną i dobrze rozpoznawalna marką. Dokonane w ostatnich latach inwestycje dają możliwość dalszego zwiększania mocy produkcyjnych i wprowadzania nowych linii produktowych. Jesteśmy wiodącym producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz akcesoriów drzwiowych. Produkujemy również metalowe stelaże do samodzielnego montażu oraz metalowe ozdoby do dekoracji wnętrz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie materiałów do spawania
  • spawanie części metalowych (ram, zawieszek, komponentów i innych)
  • praca z dokumentacją techniczną
  • sprawdzanie jakości wykonywanego spawu
  • konserwacja/czyszczenie sprzętu wykorzystywanego do spawania

Wymagania
  • samodzielna i dokładna praca
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • chęć współpracy w zespole
Mile widziane
  • doświadczenie i umiejętność w spawaniu
  • uprawnienia do spawania metodą MAG
  • znajomość rysunku technicznego
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy, terminowe wynagrodzenie)
  • wynagrodzenie 4.500 brutto + 15% premii
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (dofinansowanie kart Multisport, ubezpieczenia grupowego, zniżki na firmowe produkty, świadczenia na wakacje/święta, upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników)
  • przyjazną atmosferę
  • imprezy/wydarzenia integracyjne

Dołącz do naszego zespołu!

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Gamet S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Chrzanowskiego 33, jako Administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, że: 1) W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z nami pod adresem mailowym rodo@gamet.eu 2) Celem przetwarzania danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji jest: a) ocena złożonych aplikacji, co jest niezbędne do ewentualnego zawarcia umowy, b) realizacja obowiązków administratora wynikających z przepisów prawa pracy, c) prawnie uzasadniony interes administratora, którym jest ewentualne dochodzenie lub obrona przed roszczeniami. 3) Podstawą prawną przetwarzania będzie więc art. 6 ust. 1 lit. b, c oraz f RODO a jeśli wyrazisz zgodę na wzięcie pod uwagę twojej aplikacji przy kolejnych rekrutacjach to przetwarzanie następować będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podstawę zakresu zbieranych danych stanowi art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub inny przepis prawa w przypadku danych szczególnych kategorii (jeśli o nie poprosimy) na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b RODO. Jeśli w ramach aplikacji przekazane zostaną inne dane niż przewidziane w KP (np. zdjęcia, informacja o zainteresowaniach), podstawę przetwarzania stanowić będzie zgoda wyrażona poprzez działanie – a więc art. 6 ust. 1 lit. a RODO. W przypadku gdy przekażesz w CV dane szczególnych kategorii, mimo, że o to nie prosiliśmy, przetwarzanie opierać się będzie również na podstawie zgody (art. 9 ust. 2 lit. a RODO). 4) Twoje dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa lub w zakresie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych. 5) Twoje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do procesu bieżącej rekrutacji i ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (do 3 m-cy po jej zakończeniu) lub, - w przypadku wyrażenia zgody* na ponowne wykorzystanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 m-cy, lub - do chwili odwołania udzielonej zgody (jeśli podstawą przetwarzania była udzielona zgoda – np. na przetwarzanie innego niż określony w art. 221 kodeksu pracy zakresu danych). 6) Twoje dane osobowe nie podlegają w procesie rekrutacji zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. 7) Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne. 8) Masz prawo do: a) żądania od administratora (danych) dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), b) z zastrzeżeniem przepisów prawa, w określonych sytuacjach może przysługiwać prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (jeśli była ona podstawą prawną przetwarzania). *Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w procesach przyszłych rekrutacji organizowanych przez Administratora danych – Gamet S.A. (ul. Chrzanowskiego 33, 87-100 Toruń) przez okres najbliższych 6 m-cy.