kandydatów

Etat Elektryk

Firma: LANARK SP. Z O.O. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7880172, z dnia 2023-01-20

LANARK SP. Z O.O.

Firma LANARK SP. Z O.O. buduje oraz nadzoruje farmy solarne (farmy fotowoltaiczne) w Polsce oraz w Holandii. Mamy wieloletnie i bogate doświadczenie w tej branży. Więcej informacji o firmie: http://lanark.pl/ a tak że, telefonicznie.

Elektryk

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Firma potrzebuje Elektryka do pracy na terenach farm solarnych. Poszukujemy pracownika w BYDGOSZCZY lub okolicy.

Do obowiązków pracownika głównie będą należały następujące czynności:

  • Przeprowadzanie planowanych i nie planowanych inspekcji elementów farm solarnych (np.: transformatorów, paneli fotowoltaicznych, falowników itd.)
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych
  • Wizyty na farmach solarnych podczas budowy (ocena jakości budowy, sprawdzenie modułów, wypełnianie raportów)
  • Gotowości do pracy poza godzinami pracy (usuwanie awarii i pilnych usterek na terenie farm solarnych)
  • Obsługa koncentratorów części zamiennych do farm solarnych
  • Bezpośrednia, bliska współpraca z innymi technikami-elektrykami
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy modułów solarnych (np. usuwanie roślinności dotykającej, zacieniajcej)
  • Analiza i manewry zdalne na nadzorowanych farmach (załączenia, resety, nadzór)

Wymagania

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność
  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków pracy
  • Wykształcenie elektryk, elektronik, energetyk
  • Przynajmniej kilka lat doświadczenia w zawodzie
  • Doświadczenie w budowie/utrzymaniu elektrowni słonecznych będzie dużym atutem
  • Bardzo mile widziany komunikatywny język angielski (A2, B1)
  • Mile widziene miejsec stałego pobytu z łatwym dojazdem do S5, S10

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie gwarantowane wynosi 1200-1400 EUR (5400-6000 PLN) Netto
  • Narzędzia pracy
  • Tablet
  • Samochód służbowy
  • Szerokie możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się na świecie branży ENERGETYKA SOLARNA z długoletnią perspektywą

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2023
Wyświetleń: 79