kandydatów

Etat Młodszy wychowawca w placówce wsparcia dziennego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim miejsce pracy: Więcbork

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Młodszy wychowawca w placówce wsparcia dziennego
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/23/0074
OBOWIĄZKI:
1/ Organizowanie pracy w grupie oraz pracy indywidualnej wg potrzeb wychowanków i planu pracy,2/ Opracowanie rocznych programów pracy i prowadzenie z nimi poszczególnych zajęć,3/ Poznanie sytuacji maaterialno-bytowej, rodzinnej, wychowawczej i szkolnej wychowanków oraz przyczyn wstępnych problemów rodzinnych,4/ Kierowanie procesem wychowawczym dzieci w przydzielonej grupie,5/ Prowadzenie kart pobytu wychowanków,6/ Utrzymanie kontaktów z rodziną dziecka, udzielanie rodzicom wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania problemów, będących przyczyną trudnej sytuacji życiowej,7/ Współpraca z nauczycielami, pedagogami, policją kuratorami, pracownikami socjalnymi, PPP i innymi specjalistamii instytucjami w celu pomocy dziecku i rodzinie,8/ Udział w pracach stałego zespołu ds.okresowej oceny sytuacji dziecka,9/ Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

1/ Wykształcenie i doświadcenie zawodowe zgodne z ustawą z dnia 9 czerwca 2011r. o wsparciu rodziny i systemie pieczy zastępczej (t.j. Dz.U z 2022r., poz. 447),

Miejsce pracy:

Więcbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim