kandydatów

Etat Technik Farmaceutyczny

Firma: HR Support miejsce pracy: Nakło nad Notecią

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się sprzedażą detaliczną wyrobów farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Farmaceutyczny
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Obowiązki
  • obsługa pacjentów
  • wykonywanie leków recepturowych
  • przyjmowanie i sprawdzanie towaru
  • wprowadzanie faktur zakupu na stan magazynowy
  • wystawianie faktur dla pacjentów
  • weryfikacja terminów ważności
Wymagania
  • dyplom technika farmaceutycznego
  • min. 2 letni staż pracy na pełnym etacie
  • znajomość systemu KAMSOFT
  • znajomość leków i ich stosowania
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, nastawienie na cel
Pracodawca oferuje
  • umowę o pracę
  • możliwe premie i prowizje odsprzedażowe
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje zawodowe
  • zniżki pracownicze na szeroką gamę produktów
  • spotkanie integracyjne