kandydatów

Etat Handlowiec z językiem angielskim

Firma: Fabryka CMYKa Niciak Spółka Jawna miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7988268, z dnia 2023-02-16

Fabryka CMYKa Niciak Spółka Jawna

Fabryka Cmyka - jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się drukarni

reklamowych w województwie Kujawsko - Pomorskim.

Zespół pracowników tworzą doświadczeni ludzie z pasją.

Posiadamy park maszynowy zakupiony od wiodących producentów maszyn poligraficznych, najnowszą linię technologiczną do sitodruku bezpośredniego,

plotery drukujące oraz tnące, drukarki UV, tamponiarki.

Handlowiec z językiem angielskim

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Doradztwo produktowe, odpowiadanie na pytania ofertowe odnośnie oferowanych technik druku
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych przedsiębiorstwa
  • Obsługa zamówień naszych europejskich klientów
  • Budowanie długofalowych, dobrych relacji z klientami firmy
  • Współpraca z działem IT, logistycznym i magazynem
  • Udział w targach branżowych na terenie Europy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku sprzedażowym/doradczym
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe i  doświadczenie w branży reklamowej lub w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języków obcych: angielski – niezbędny w stopniu b. dobrym w mowie i w piśmie .  Znajomość innych języków mile widziana i będzie dużym atutem
  • Płynne poruszanie się w sieci, znajomość MS Office, doświadczenie w pracy na modułach magazynowych (Subiekt Nexo Pro)
  • Znajomość technik znakowania odzieży

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy stabilne zatrudnienie, z nastawieniem na długoterminową współpracę
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (komputer, telefon służbowy)
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju osobistego, indywidualne traktowanie ze strony zarządu w odpowiedzi na potrzeby pracownika
  • Niekorporacyjny klimat pracy w unikalnej branży dla pasjonatów branży reklamowej, wsparcie i pomoc kolegów z pozostałych działów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-02-2023
Wyświetleń: 71