kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/23/0372
OBOWIĄZKI:

staż: kontakt telefoniczny z zamawiającymi i podwykonawcami, współudział przy opracowywaniu wszelkiej koniecznej dokumentacji, sporządzanie pism do wykonawców i zamawiających, kontrola pojazdów firmowych (ewidencja kilometrów, przeglądy, ubezpieczenia), kontakt z księgowością, przygotowywanie faktur do zaksięgowania, wystawianie faktur, wpisywanie faktur w tabelki, raporty kasowe, obsługa urządzeń biurowych, kontrola terminów umownych oraz terminów pośrednich, przygotowywanie pism do instytucji takich jak ZUS, US, KRS, przygotowywanie kosztorysów, przygotowywanie umów i zleceń, sprawdzanie list obecności pracowników oraz ewidencji czasu pracy, inne zadania zlecone przez Przełożonego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

punktualność, umiejetność pracy pod presją, wielozadaniowość

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia