Etat Telemarketer / Telemarketerka - Pozyskiwanie Klientów, Zleceń

Firma: GK TSL TRANSPORT SPEDYCJA LOGISTYKA SP. Z.O.O SPK. miejsce pracy: Bydgoszcz

Nasza firma poszukuje osoby do pozyskiwania klienta. Wymagane doświadczenie w telemarketingu. Jeśli nudzi Cię aktualna praca, jesteś dobra w pozyskiwaniu klienta i chcesz podnieść swoje kwalifikacje to zapraszamy !! W późniejszym etapie następuje przyuczenie do zawodu spedytor. Poniżej obowiązki spedytora.

Telemarketer / Telemarketerka - Pozyskiwanie Klientów, Zleceń
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • Budowanie własnej bazy klientów i podwykonawców
  • Bieżąca współpraca z pozyskanymi klientami w zakresie w organizacji transportu.
  • Organizacja i monitoring transportu
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Zdolności negocjacyjne
  • Dyspozycyjność i motywacja zorientowana na cel
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premii od sprzedaży,
  • Praca w zgranym doświadczonym zespole
  • Możliwość poszerzania wiedzy w zakresie transportu drogowego, logistyki i spedycji
  • Atmosferę wsparcia i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prace w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Możliwości awansu