kandydatów

Etat Projektant graficzny - Grafik 2D

Firma: FRACTAL SP. Z O.O. SP.K. miejsce pracy: Bydgoszcz

Cześć, tu FRACTAL, agencja reklamowa, która od ponad 20-stu lat spełnia marzenia i realizuje pomysły dla największych światowych marek, na terenie Europy a czasem i poza nim.

Posiadanie własnego studia graficznego, działu aranżacji wnętrz, rozbudowanego zaplecza produkcyjnego oraz stolarni z lakiernią sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Chcesz poczuć klimat pracy w zgranym, dobrze zorganizowanym zespole, chcesz otaczać się inspirującymi serdecznymi ludźmi i mieć przy tym możliwość współpracy z topowymi markami? Dołącz do nas.

W tej chwili chcemy zatrudnić osobę na stanowisko Grafik 2D

Projektant graficzny - Grafik 2D
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie wizualizacji 2D na bazie otrzymanych materiałów
  • projektowanie przestrzenne brył i konstrukcji
  • przygotowywanie plików do druku i produkcji
Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu
  • znajomość programów projektowania CAD (Autodesk Fusion 360, Rhinoceros 3D, KeyShot)
  • znajomość pakietu Adobe w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrego zorganizowania
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane portfolio/próbki wykonanych prac
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie do 6700 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • Atrakcyjne premie kwartalne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole,
  • Możliwość awansu zawodowego w oparciu o jasną ścieżkę kariery,
  • Pracę przy projektach dla znanych światowych marek z branży beauty,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Cykliczne imprezy firmowe,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach,
  • Przytulne miejsce pracy z kominkiem, własnym stawem, ogrodem i parkingiem.