kandydatów

Etat Specjalista ds. wysyłek i eksportu

Firma: FRACTAL SP. Z O.O. SP.K. miejsce pracy: Bydgoszcz

Cześć, tu FRACTAL, agencja reklamowa, która od ponad 20-stu lat spełnia marzenia i realizuje pomysły dla największych światowych marek, na terenie Europy a czasem i poza nim.

Posiadanie własnego studia graficznego, działu aranżacji wnętrz, rozbudowanego zaplecza produkcyjnego oraz stolarni z lakiernią sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Chcesz poczuć klimat pracy w zgranym, dobrze zorganizowanym zespole, chcesz otaczać się inspirującymi serdecznymi ludźmi i mieć przy tym możliwość współpracy z topowymi markami? Dołącz do nas.

W tej chwili chcemy zatrudnić osobę na stanowisko Specjalista ds. wysyłek i eksportu

Specjalista ds. wysyłek i eksportu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • koordynacja transportu na terenie kraju, Unii Europejskiej jak i poza Unię
  • organizacja odpraw celnych importowych oraz eksportowych
  • współpraca z agencjami celnymi
  • organizacja wysyłek
  • ścisła współpraca z managerami firmy
  • monitorowanie terminowej realizacji dostaw
  • przygotowywanie dokumentów wyjazdowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie jak i w piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • wysoko cenione będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
Kandydat powinien cechować się:
  • chęcią podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w kursach doszkalających
  • dobrą organizacją pracy
  • umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji
  • gotowością do reagowania na niespodziewane sytuacje.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 4150 - 6700 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • premie kwartalne
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • obsługę prestiżowych, międzynarodowych klientów
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe.