kandydatów

Etat Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Firma: Krajowy Projekt Energetyczny Sp z o. o. miejsce pracy: Toruń

Nasza główna specjalizacja to instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła dla domów, firm, jak i gospodarstw rolnych.

Kompleksowa obsługa klienta, profesjonalny projekt, pozyskiwanie środków unijnych, montaż na najwyższym poziomie, jak i opieka serwisowa to nasza specjalność. Pompy ciepła, kotły indukcyjne, turbiny wiatrowe, klimatyzacje, rekuperacje, maty grzewcze oraz systemy uzdatniania wody to produkty, które również posiadamy w swojej ofercie.

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Tworzenie projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych)
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów
  • Tworzenie analiz pracy instalacji fotowoltaicznych oraz ich wstępnych wizualizacji
  • Udział w konsultacjach technicznych na etapie realizacji inwestycji
  • Wsparcie działu sprzedaży w kontaktach z klientami
  • Wsparcie ekip monterskich podczas montażu
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do działania i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Google, pakietem MS Office
  • Umiejętność posługiwania się programem EasySolar lub Pv*SOL
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub B2B
  • Dostęp do wszelkiego niezbędnego oprogramowania
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Praca w dużej, stale rozwijającej się międzynarodowej firmie.