kandydatów

Etat Szef kuchni - kucharz(nr 0902)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Szef kuchni - kucharz(nr 0902)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/0902
OBOWIĄZKI:
oferta zgłoszona przez: POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH OŚRODEK REHABILITACJI I SZKOLENIA IM. JÓZEFA BUCZKOWSKIEGOOśrodek HOMER w Bydgoszczy zatrudni do nowo organizowanej kuchni Szefa Kuchni. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:1. Organizację pracy kuchni i obsługi sali konsumpcyjnej2. Organizację procesu produkcji posiłków w tym przygotowywanie posiłków3. Tworzenie menu4. Nadzór nad jakością, wyglądem i smakiem potraw5. Zarządzanie dostawcami6. Rozliczenia wewnętrzne i zewnętrzne7. Współpracę z recepcją i dyrekcją Ośrodka 8. Rozwój oferty kuchni na zewnątrz9. Organizację przyszłej kawiarniPrzewidywany termin rozpoczęcia pracy - maj 2023 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagania:1. Wykształcenie minimum średnie2. Wykształcenie kierunkowe3. Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (stanowisko związane z organizacją pracy kuchni i zarządzaniem personelem)4. Komunikatyność i otwartość5. Mile widziane referencje

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy