kandydatów

Etat Starszy informatyk(nr 0758)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy informatyk(nr 0758)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/0758
OBOWIĄZKI:
Oferta dotyczy Regionalnego Centrum InformatykiZakres wykonywanych zadań na stanowisku:- realizacja zadań administratora Helpdesk II poziomu,- realizacja wsparcia technicznego z zakresu wojskowych systemów informatycznych,- współudział w procesie wdrażania, zarządzania konfiguracją i zmianą utrzymywanych systemów informatycznych,- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania oraz właściwej jakości świadczonych usług w ramach administrowanych systemów informatycznych,- udział w opracowywaniu dokumentacji systemów informatycznych, eksploatacji oraz planów i harmongramów przedsięwzięć,- dbanie o poprawność pracy oraz bezpieczeństwo administrowanych systemów informatycznych,- bieżące pozyskiwanie wiedzy z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania przydzielonych systemów informatycznych,- zwiększanie kompetencji w zakresie wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych oraz dziedzin życia, które te systemy informatyzują poprzez udział w szkoleniach i konferencjach,- znajomość i przestrzeganie ustalonych dla systemów warunków bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji niejawnych.Wyzwania jakie na Ciebie czekają:- praca z najnowszymi technologiami informatycznymi,- poznawanie narzędzi informatycznych, do których ma dostęp wąskie grono specjalistów,- samodzielne prowadzenie szkoleń.Co możemy Ci zaoferować:- regularne i terminowe wynagrodzenie,- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe,- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/,- możliwość rozwoju zawodowego przy doświadczonym zespole,- możliwość doskonalenia wiedzy poprzez udział w szkoleniach i kursach resortowych i komercyjnych,- możliwość rozwoju poprzez dofinansowanie do nauki w formach szkolnych i pozaszkolnych,- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/,- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi/,- dofinansowanie do okularów do pracy przy monitorze ekranowym,- telefon komórkowy,- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,- pracę w dynamicznycm zespole,- pracę w zróżnicowanym środowisku informatycznym.Informacje dodatkowe:- norma czasu pracy: 8 godzin/40 godzin w tygodniu, praca od poniedziałku do piątku,- wysiłek fizyczny: nieznaczny,- szkodliwość lub uciążliwość na stanowisku pracy: praca przy monitorze ekranowym,- inne: praca głosem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- poziom wykształcenia: minimum średnie, kierunek - profil: informatyka lub pokrewne,- staż pracy: przy wykształceniu średnim - 2 lata na stanowisku administratora Helpdesk I poziomu z zakresu wojskowych systemów informatycznych, przy wykształceniu wyższym - staż pracy nie jest wymagany,- umiejętności: sprawne posługiwanie się komputerem w zakresie systemu MS Windows, administrowanie MS Windows 10, MS Windows Server 2016, 2019, 2022, podstawowa znajomość zarządzania Acitve Directory.Wymagania dodatkowe:- znajomość języków obcych: język angielski w stopniu podstawowym,- poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli "TAJNE",- doświadczenie w administracji w administracji systemami informatycznymi o wyższych klauzulach,- mile widziane umiejętności dydaktyczne, doświadczenie w szkoleniu i wdrażaniu systemów informatycznych.Czego oczekujemy od Ciebie?- dążenia do rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych,- inicjatywy w podejmowaniu zadań,- umiejętności pracy w grupie,- łatwości wypowiedzi publicznej,- dyspozycyjności,- gotowości do wyjazdów służbowych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 999 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy