Etat Specjalista inżynieryjno-techniczny w Katedrze Biochemii Klinicznej

Firma: UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera miejsce pracy: Bydgoszcz

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko

specjalisty inżynieryjno-technicznego

w Katedrze Biochemii Klinicznej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • utrzymanie w gotowości do pracy laboratoriów Katedry Biochemii Klinicznej,
  • przyjmowanie odczynników i materiałów oraz bieżący nadzór nad gospodarką magazynową laboratoriów,
  • przyjmowanie, transport, preparatyka i bankowanie materiału biologicznego,
  • ochrona danych, w tym danych osobowych pacjentów zgodnie z procedurami laboratorium i Ustawy,
  • przygotowanie materiału biologicznego do analiz laboratoryjnych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie. Mile widziane wykształcenie wyższe. Dopuszcza się złożenie aplikacji w trakcie ostatniego semestru studiów,
  • zainteresowanie pracą naukową, komunikatywność i umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • mile widziana podstawowa znajomość zasad bezpiecznej pracy z materiałem potencjalnie zakaźnym,
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
  • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
  • dofinansowania do karty Multisport,
  • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
  • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • preferencyjnych pożyczek.