kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sekretarka
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/23/0884
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze strukturą organizacyjną. Zapoznanie z obowiązującymi przepisami. Porządkowanie dokumentacji w aktach. Zapoznanie z zasadami i formą tworzenia dokumentacji. Sporządzanie wykazów zawartości akt procesowych i innych akt dot. postępowań przygotowawczych. Zapoznanie się z zasadami gospodarowaia materiałami biurowymi i drukami. Ekspedycja poczty. Pomoc przy klasyfikowaniu akt wg jednolitego rzeczowego wykazu akt policji. Sporządzanie wykazów, zestawień na podstawie przekazanej dokumentacji. Pogłębianianie wiedzy z zakresu aktów prawnych oraz przepisów najczęściej wykorzystywanych w pracy zarządu. Pomoc przy wypełnianiu druków statystycznych i procesowych. Samodzielne wytwarzanie dokumentów. Protokołowanie czynności procesowych. Katalogowanie danych. Ewidencjonowanie dokumentacji. Organizowanie pracy sekretariatu. Przygotowanie i dokumentowanie pracy kancelaryjno-biurowej. Przygotowanie dokumentacji do złożenia do archiwum. Zapoznanie z systemami informatycznymi policji. Analiza powierzonych danych pod nadzorem prowadzącego pracownika. Podsumowanie oraz uporządkowanie przez stażystę zdobytej w trakcie pracy wiedzy i doświadczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, wyższe: administracja, ekonomia, prawo. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia