kandydatów

Etat Samodzielny referent(nr 1423)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Samodzielny referent(nr 1423)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/1423
OBOWIĄZKI:
Zatrudnienie dotyczy:Regionalnego Centrum Informatyki BydgoszczZakres wykonywanych zadań na stanowisku- prowadzenie serwisu internetowego i kont w mediach społecznościowych, w tym udostępnianie informacji, prowadzenie relacji, prowadzenie statystyk, odpowiadanie na komentarze, dbanie o estetykę profilu organizacji;- angażowanie społeczności wojskowej do aktywnego udziału w życiu socialmediów;- współpraca z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi;- obsługa multimedialna świąt państwowych i wojskowych;- przygotowanie i organizacja obchodów świąt państwowych i wojskowych, zawodów sportowych, podróży historyczno-wojskowych;- projektowanie, opracowywanie graficzne i tekstowe dyplomów, pism, materiałów promocyjnych i wizerunkowych;- wykonywanie i archiwizowanie materiałów fotograficznych i filmowych w ramach działalności promocyjnej i kulturalno-oświatowej;- zapewnienie właściwej rangi i oprawy ceremonialnej uroczystości wojskowych zgodnie z Ceremoniałem Wojskowym Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;- prowadzenie działalności organizacyjno-logistycznej w zakresie sprzętu, materiałów i wyposażenia kulturalno-oświatowegoCo możemy Ci zaoferować:- regularne i terminowe wynagrodzenie;- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe;- telefon służbowy;- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/;- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/;- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi/;- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;- pracę w dynamicznym zespole.Informacje dodatkowe:wymiar czasu pracy: pełen;wysiłek fizyczny: wymagana ogólna sprawność fizyczna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania dodatkowe:- bardzo dobra znajomość środowiska Windows i pakietu Office;- znajomość i doświadczenie w pracy z programami graficznymi;- praktyczna wiedza z zakresu komunikacji społecznej;- poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.Wyzwania, jakie na Ciebie czekają:- być wszędzie /gdzie jest RCI Bydgoszcz/; - być zawsze /w centrum wydarzeń/; - być szybko /szybciej, niż inni/Czego oczekujemy od Ciebie?- samodzielności; - dokładności;- dyspozycyjności;- terminowego wykonywania zadań;- zaangażowania w procesie pracy;- umiejętność analitycznego myślenia;- umiejętność planowania przedsięwzięć;- wysokiej kultury osobistej

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy