kandydatów

Etat Specjalista ds. zagospodarowania przestrzennego (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Bydgoszcz

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. zagospodarowania przestrzennego (k/m)

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref.: BB/DE/WFB/S/05/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • opiniowanie projektów Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Warunków Zabudowy
  • analizowanie, opracowywanie wniosków i wydawanie opinii do Decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego
  • opracowywanie i składanie wniosków do Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego oraz Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: administracja, prawo, zagospodarowanie przestrzenne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2 Pre-Intermediate
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia