Etat Instruktor / Technik symulacji medycznej (na stanowisku inżynieryjno – technicznym)

Firma: UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera miejsce pracy: Bydgoszcz

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na 1/2 etatu

instruktora / technika symulacji medycznej
(na stanowisku inżynieryjno – technicznym)

w

Centrum Symulacji Medycznych CM UMK

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz technicznego w prowadzeniu zajęć symulacyjnych, przygotowanie sprzętu przed zajęciami,
  • przygotowanie adekwatnego do zaplanowanych zajęć sprzętu w salach symulacyjnych, pomoc
    w przygotowaniu zajęć opartych o scenariusze kliniczne (zgodnie z charakterystyką stanu klinicznego dobór symulatora i akcesoriów do pozoracji stanu),
  • kontrola i analizowanie stanu zapasów sprzętu i materiałów zużywalnych oraz dokonywanie niezbędnych zamówień za zgodą przełożonego,
  • pomoc w zakresie technicznej obsługi sprzętu komputerowego, audio-wideo oraz symulatorów w trakcie zajęć symulacyjnych,
  • uczestniczenie w zajęciach klinicznych z udziałem symulacji, ich monitorowanie oraz analiza prowadzenia scenariuszy i debriefingu,
  • wykonywanie bieżących drobnych napraw sprzętu, konserwacja i czyszczenie powierzonego sprzętu, dbałość o sprawność wyposażenia elektrycznego, elektronicznego i informatycznego.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe medyczne na kierunku: lekarski, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne lub wykształcenie wyższe informatyczne/ techniczne,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point), Internetu, baz danych oraz mediów społecznościowych,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność nawiązywania i budowania dobrych relacji,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w jednostce ochrony zdrowia,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej lub kursów medycznych,
  • doświadczenie w pracy z systemem nagrywania audio-wideo, umiejętność obsługi oprogramowania
    do przetwarzania sygnałów audio i wideo, rozumienie analogowych i cyfrowych urządzeń audio-wizualnych,
  • otwartość na nowe rozwiązania technologiczne i dydaktyczne,
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.