kandydatów

Etat Kierowca prawo jazdy kat. B - Magazynier

Firma: JUAN Sp. z o.o. miejsce pracy: Białe Błota

Ogłoszenie numer: 8262909, z dnia 2023-05-17

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elementów postforming. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz dysponujemy zapleczem logistycznym z magazynami o powierzchni ponad 20 tys. m2.

Oferujemy szeroką gamę wyrobów tj. blaty meblowe i parapety wewnętrzne w ponad 80 dekorach. Ponadto posiadamy bogaty asortyment płyt mineralno-akrylowych Staron®, laminatów dekoracyjnych, płyt wiórowych: surowych, laminowanych, wysoki połysk AR+, płyt MDF, HDF, konstrukcyjno-budowlanych OSB, obrzeży i profili wykończeniowych, akcesoriów i okuć meblowych, elementów wykończenia i wyposażenia mebli renomowanych producentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Wyroby JUAN mające szerokie zastosowanie m.in. w produkcji mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz, wytwarzane są w nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Grajewie.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Warszawie, Grajewie, Szczecinie, Białych Błotach k. Bydgoszczy oraz w Długołęce k. Wrocławia.

Kierowca prawo jazdy kat. B - Magazynier

Miejsce pracy: Białe Błota

Opis stanowiska

  • dostarczenie towaru do klienta (branża meblowa)
  • kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz
  • kompletacja zamówień
  • załadunek i rozładunek towarów
  • prawidłowy obrót towaru w magazynie
  • przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • konieczne doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę
  • miłe i pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia firmy
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji