kandydatów

Etat Starszy referent(nr 1652)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent(nr 1652)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/1652
OBOWIĄZKI:
Oferta dotyczy zatrudnienia w:Regionalnym Centrum Informatyki w Bydgoszczy.Zakres wykonywanych zadań na stanowisku- prowadzenie ewidencji sprzętu oraz bieżące uaktualnianie rozchodów i przychodów zgodnie z dokumentacją ilościowo-jakościową,- aktualizowanie wpisów w dowodach urządzeń, kartach sprzętu i metrykach,- współudział w planowaniu potrzeb na SpW.Co możemy Ci zaoferować:- regularne i terminowe wynagrodzenie- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi/- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze- pracę w dynamicznym zespoleInformacje dodatkowe:- 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu, praca od poniedziałku do piątku- system czasu pracy: podstawowyWyzwania jakie na Ciebie czekają:- praca na rzecz obronności kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- poziom wykształcenia: minimum średnie- staż pracy: przy wykształceniu średnim - 3 lata, przy wykształceniu wyższym - nie jest wymagany- umiejętności: sprawne posługiwanie się systemem MS Windows, znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanymWymagania dodatkowe:- doświadczenie: mile widziane doświadczenie w resorcie ON,- poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych,- preferowane wykształcenie w kierunku logistycznym lub administracyjnymCzego oczekujemy od Ciebie?- samodzielności- dyspozycyjności- terminowego wykonywania działań- zaangażowania w procesie pracy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy