kandydatów

Etat Konserwator - Elektryk w Dziale Energetyki CM

Firma: UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera miejsce pracy: Bydgoszcz

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko

konserwatora - elektryka

w

Dziale Energetyki CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • kontrola stanu technicznego oraz wykonywanie bieżących napraw, remontów i konserwacji instalacji
    i aparatów elektrycznych w obiektach Collegium Medicum,
  • wykonywanie i adaptacja oraz usuwanie awarii w w/w instalacjach w zależności od potrzeb wynikających  z działalności Collegium Medicum,
  • wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych,
  • udział w przygotowaniach sal/obiektów do remontów, imprez oraz świąt Uczelni.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o specjalności elektryk,
  • umiejętności w zakresie prowadzenia remontów, obsługi oraz konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
    na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi konserwacji i remontów dla urządzeń instalacji i sieci, zaliczanych do grupy 1 i 2,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • możliwość używania prywatnego samochodu do celów służbowych i rozliczenia związanych z tym kosztów w ramach przyznanego limitu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.