kandydatów

Etat Opiekun kierowców

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią miejsce pracy: Szubin

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Opiekun kierowców
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/23/0343
OBOWIĄZKI:

Zatrudnimy osobę na stanowisko opiekun kierowców. Do obowiązków opiekuna będzie należało wspieranie kierowców we wszelkich sprawach oraz pomaganie im w rozwiązywaniu problemów. Mile widziana osoba z wykształceniem pedagogicznym, psychologicznym, teologicznym lub po resocjalizacji. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i ze znajomością języka rosyjskiego/ukraińskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią