kandydatów

Etat Młodszy opiekun w dps

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu miejsce pracy: Pruszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Młodszy opiekun w dps
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/23/0426
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się z dokumentacją obowązującą w MOO: regulaminy, przepisy BHP, p. poż orazprocedury, które należy przestrzegać w celu zapewnienia odpowiedniej jakości opieki. Organizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku. Pomoc i towarzyszenie mieszkańcom w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej. Pomoc przy wydawaniu posiłków i karmieniu.Pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higiene osobistą mieszkańców chorych i niesamodzielnych. Organizowanie mieszkańcom czasu wolnego, umożliwiając samorealizacje, rozwój zaintersowań, integracje z rodziną, społecznością lokalną i pozostałymi mieszkańcami Domu. Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznych. Udzielanie wsparcia mieszkańcom w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Podejmowanie współpracy z zespołem terapeutycznym instytucji oraz organizacjami wsparcia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, empatia, cierpliwość

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu