kandydatów

Etat Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM

Firma: UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera miejsce pracy: Bydgoszcz

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko (2 etaty)

referenta /specjalisty

w

Dziale Nauki i Projektów CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • udzielanie informacji dotyczących konkursów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • obsługa administracyjno-finansowa projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych (w szczególności MEiN, NCN, NCBiR, ERASMUS, inne),
  • współpraca ze studentami i pracownikami CM UMK w ramach obsługiwanych projektów,
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów,
  • sporządzenia rejestrów i ewidencji w zakresie przydzielonych zadań,
  • prowadzenie polityki informacyjno – promocyjnej Działu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • ukończone studia podyplomowe w zakresie Funduszy i Programów UE,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie przy realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych (pozyskiwanie funduszy i/lub rozliczanie i/lub kontrola, koordynowanie),
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy  o finansach publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.