kandydatów

Etat Logistics Coordinatior

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Zławieś Wielka

Logistics Coordinatior
Zławieś Wielka

Dla naszego klienta poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze wielkogabarytowych przesyłek międzynarodowych do wsparcia dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się produkcją konfigurowalnych stołów i akcesoriów do gier planszowych.

Obowiązki
  • pakowanie przesyłek zgodnie z wymogami transportu
  • obsługa zamówień transportowych
  • kontakt z urzędami celnymi i dbałość o wymaganą dokumentację
  • obsługa magazynu
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (B2/C1)
  • prawo jazdy
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze międzynarodowych przesyłek wielkogabarytowych
  • samodzielność w powierzonych obowiązkach
  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • komunikatywność oraz proaktywna postawa
Oferujemy
  • stałe godziny pracy - brak nadgodzin
  • swobodna atmosfera
  • możliwość wyboru preferowanej umowy zatrudnienia (UoP, B2B)
  • możliwość wyjazdów na targi zagraniczne
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.