kandydatów

Etat Account Manager

Firma: KUBO Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Account Manager
Toruń

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie Account Managera do długoterminowej współpracy w zakresie obsługi obecnych i nowych Klientów.

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów z Polski i zagranicy
  • Bieżąca obsługa Klienta w zakresie rekrutacji i outsourcingu IT
  • Przeprowadzanie prezentacji i organizowanie spotkań handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi Partnerami
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klientów – doświadczenie w sektorze IT będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność identyfikacji możliwości sprzedażowych, w tym prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobra znajomość j. angielskiego, w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B – podstawa + premie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi Klientami, w przyjaznym i partnerskim środowisku
  • Praca hybrydowa
  • Elastyczne godziny pracy
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.