kandydatów

Etat Ślusarz Narzędziowy

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 4881669, z dnia 2021-06-11

Spółka Aplex zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • montaż nowych narzędzi - form wtryskowych wg. dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie czynności naprawczo-konserwacyjnych form wtryskowych,
  • regeneracja i bieżące utrzymanie w ruchu narzędzi,
  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie,
  • diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz
  • proponowanie działań zapobiegawczych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • 5-letnie doświadczenie w pracy w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłocznych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych
  • znajomość obróbki ręcznej metali
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych
  • znajomość zagadnień tłoczenia metali, znajomość rysunku technicznego
  • mile widziany kurs obsługi suwnic z poziomu roboczego "0"

Oferujemy

  • poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole, chętnych do uczenia się
  • duże możliwości rozwoju: przez udział w szkoleniach związanych z ciągłym wdrażaniem nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę ( możliwość ustalenia innej, zgodnie z preferencjami kandydata)

Pozostałe oferty pracy w firmie Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr
Etat Konstruktor Form Wtryskowych w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Operator maszyn / frezarek CNC w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Magazynier / Operator wózka widłowego w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 29-12-2022
Etat Metrolog w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 22-12-2022
Etat Brand Manager w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 09-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-06-2021
Wyświetleń: 302