kandydatów

Etat Pracownik obsługi - sekretarka/sekretarz(nr 2201)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik obsługi - sekretarka/sekretarz(nr 2201)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2201
OBOWIĄZKI:
Zakres głównych zadań wykonywanych na danym stanowisku:- przyjmowanie korespondencji (listy i paczki) wpływającej do Sądu za pośrednictwem Urzędu Pocztowego;- obsługa interesantów i podmiotów współpracujących z Sądem (inne sądy, prokuratury, Policja, zakłady karne ) w zakresie korespondencji złożonej osobiście;- znakowanie wpływającej korespondencji pieczęcią wpływu;- kasowanie znaków elektronicznych w systemie E-płatności;- rozdzielanie przyjętej korespondencji pomiędzy poszczególne komórki organizacyjne;- rejestrowanie wpływającej korespondencji w systemie Biuro Podawcze;- rejestrowanie zwrotów listów i zwrotnych potwierdzeń odbioru (ZPO) w systemie Biuro Podawcze;- potwierdzanie w Urzędzie Pocztowym wpływu korespondencji z EPO (Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru);- prowadzenie Dziennika ewidencji obiegu dokumentów oznaczonych klauzulą zastrzeżone;- przenoszenie korespondencji sądowej z i do urzędu pocztowego;- rejestrowanie korespondencji załatwianej przez Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne związane z danym stanowiskiem pracy:- pełna zdolność do czynności prawnych;- nieposzlakowana opinia;- niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;- brak prowadzonego postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownika obsługi;- minimum wykształcenie średnie;- znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym;- kreatywność, komunikatywność;- wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy