kandydatów

Etat Technik informatyk

Firma: TABEMAX Sp. J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki miejsce pracy: Białe Błota

Ogłoszenie numer: 4866273, z dnia 2021-06-15

Firma TABEMAX Sp.J. specjalizująca się w produkcji podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych jedna z wiodących firm w Polsce z branży EMS
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Technik informatyk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Białe Błota

Opis stanowiska

  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych w codziennej pracy,
  • rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych na stacjach roboczych użytkowników,
  • wstępna analiza zgłaszanych problemów technicznych i ich rozwiązywanie lub przekazywanie do realizacji przez dalsze linie wsparcia,
  • instalacja i konfiguracja stacji roboczych,
  • konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania użytkowego i systemowego,
  • konfiguracja sprzętu informatycznego,
  • archiwizowanie plików,
  • odtwarzanie kopii danych,
  • nadzorowanie bazy danych maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie okablowania strukturalnego,
  • wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych w środowisku Active Directory,
  • wprowadzanie danych do systemów bazodanowych,
  • wsparcie przy pracach inwentaryzacyjnych i utrzymania infrastruktury IT.

Wymagania

  • wykształcenie średnie informatyczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych i Active Directory,
  • umiejętność testowania i diagnozowania urządzeń,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, komunikatywność, kreatywność, samodzielność w działaniu),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole