Etat Pracownik do obsługi linii automatycznego montażu podzespołów elektronicznych (SMD)

Firma: TABEMAX Sp. J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki miejsce pracy: Białe Błota

Ogłoszenie numer: 4866282, z dnia 2021-06-15

Firma TABEMAX Sp.J. specjalizująca się w produkcji podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych jedna z wiodących firm w Polsce z branży EMS
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Pracownik do obsługi linii automatycznego montażu podzespołów elektronicznych (SMD)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Białe Błota

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażu SMT, w tym okresowe czynności obsługowe i konserwacyjne wg planu konserwacji,
  • kontrola linii montażowej i ocena wyprodukowanych płytek,
  • kontrola jakości wyprodukowanych urządzeń (obsługa AOI),
  • dokumentowanie procesu produkcji w systemie ERP (MS Axapta),
  • praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunkowe: elektronika),
  • znajomość technologii montażu SMT, znajomość komponentów elektronicznych oraz umiejętność ich identyfikacji,
  • umiejętność czytania schematów ideowych, montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku monter układów elektronicznych,
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn SMT, AOI,
  • umiejętność lutowania ręcznego.

Oferujemy

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne - producentów maszyn,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • pracę w stabilnej firmie o szerokim spektrum produkowanych wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.