kandydatów

Etat Starszy referent(nr 2275)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent(nr 2275)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2275
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:1. Prowadzenie ewidencji korespondencji wchodzącej i wychodzącej.2. Prowadzenie ewidencji dokumentów wytworzonych na potrzeby własne.3. Przyjmowanie, rejestrowanie i terminowe kierowanie korespondencji wychodzącej i wchodzącej w formie elektronicznej.4. Kompletowanie dokumentów według rzeczowego wykazu akt i terminowe podpinanie ich do właściwych teczek.5. Udzielanie wykonawcom wskazówek o sposobie wykonywania dokumentów jawnych.6. Obsługa wykonawców w zakresie ewidencjonowania dokumentów oraz ich brakowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: 1. Wykształcenie - średnie 2. Doświadczenie zawodowe - 3 lata (doświadczenie zawodowe nie wymagane jeśli kandydat posiada wykształcenie wyższe)Wymagania dodatkowe:1. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem w zakresie pakietu biurowego (MS Office).2. Znajomość Ustawy o ochronie informacji niejawnych z dnia 5 sierpnia 2010 r. (Dz. U. z 2019 r., poz. 742 t.j.) oraz Zarządzenia Nr 58/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych3. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.4. Umiejętność pracy w warunkach stresowych.5. Duża samodyscyplina i operatywność.6. Dodatkowym atutem będzie posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 305 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy