Etat Referent ubezpieczeń w placówce terenowej w toruniu/referat ubezpieczeń(nr 2300)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent ubezpieczeń w placówce terenowej w toruniu/referat ubezpieczeń(nr 2300)
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/2300
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:- prowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników,- analiza akt i prowadzenie rozlieczeń z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników,- ewidencjonowanie składek,- opracowywanie decyzji w sprawie obejmowania, wyłączania, wymiaru składki dodatkowej z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników,- opracowywanie decyzji w sprawie udzielania ulg w spłacie należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników,- prowadzenie przymusowego dochodzenia należności z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników,- obsługa stanowiska informacji tj. przyjmowanie wniosków o objęcie i wyłączenie z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego rolników i domowników, przyjmowanie wniosków o udzielenie ulg i umorzeń, przyjmowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi, sprawdzanie kompletności zgłoszenia do ubezpieczenia, udzielanie wyjaśnień z zakresu podlegania, ustania ubezpieczenia rolniczego, udzielonych ulg i umorzeń.umowa na zastępstwoWarunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest trzynastokondygnacyjny. Miejsce pracy znajduje się na pierwszym i trzecim piętrze budunku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wymagane wykształcenie: minimum średnie; preferowane - administracyjne, ekonomiczne,- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,- znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,- znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej) 2016/679 z dnia 27.04.20216 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE,- wysoka kultura osobista,- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,- umiejętność pracy w zespole,- wysoka kultura osobista,- komunikatywność,- orientacja na interesanta.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy