kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych (eat)(nr 2339)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. zamówień publicznych (eat)(nr 2339)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2339
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:- aktywne poszukiwanie dofinansowania w ramach projektów unijnych, rządowych i innych zewnętrznych źródeł finansowania,- przygotowanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi,- nadzorowanie dokumentacji finansowej projektu, rozliczanie wniosków o płatność (w tym o płatność końcową) sporządzanie raportów i sprawozdań,- terminowe prowadzenie udzielania zamówienia publicznego, w tym dokumentacji postępowania zgodnie z prawem zamówień publicznych,- prowadzenie zapytań ofertowych do progu 130.000zł na podstawie regulaminu wewnętrznego, prowadzenie postępowań zgodnie z ustawą PZP oraz wytycznymi projektu,- udział w pracach komisji przetargowej,- opracowanie i przestrzeganie planu przetargów w oparciu o zawarte umowy i terminy ich wygaśnięcia,- prowadzenie rejestru postępowań oraz zawartych umów,- kontrola prawidłowej obsługi bieżących postępowań,- terminowe składanie kompletnych ofert zgodnie z obowiązującymi przepisami,- wstępna selekcja zapytań ofertowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe na kierunku zamówienia publiczne lub podyplomowe na kierunku zamówienia publiczne),- wymagane doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem projektów oraz pozyskiwaniem dofinansowań,- bardzo dobra znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności,- doświadczenie w zakresie aplikowania o środki zewnętrzne w tym projekty współfinansowane ze środków UE,- bardzo dobra znajomość źródeł finansowania projektów, w tym szczególnie podstawowych aktów prawnych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy