kandydatów

Etat Pomoc kuchenna w barze jagienka(nr 2441)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomoc kuchenna w barze jagienka(nr 2441)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2441
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:- obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na potrawy, - utrzymywanie czystości w obrębie kuchni, sali konsumpcyjnej i zaplecza,- czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń,- doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom,Oferujemy:- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników,- dofinansowanie do wypoczynku letniego,- pracę w przyjaznym i zgranym zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne,- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie gastronomicznym,- dobra organizacja własnej pracy,- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy