kandydatów

Etat Monter urządzeń pomiarowych

Firma: EKO-TECH Karol Słomski miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5819499, z dnia 2021-10-15

Firma EKO-TECH Karol Słomski z siedzibą Gniewie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter urządzeń pomiarowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Montaż urządzeń pomiarowych (gazomierz, wodomierz)

Wymagania

  • Chęć do pracy i rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia zawodowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej