kandydatów

Etat Dekorator wyrobów cukierniczych (nr 2475)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Dekorator wyrobów cukierniczych (nr 2475)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/2475
OBOWIĄZKI:
dobieranie odpowiedniej dekoracji do wyrobu cukierniczego, planowanie i tworzenia kompozycji oraz ornamentu do wyrobu cukierniczego, przygotowanie surowców do dekoracji wyrobu cukierniczego (zgodnie z recepturą); właściwy dobór barw elementów dekoracyjnych oraz trafny dobór surowców i półproduktów harmonizujących ze sobą smakowo oraz wizualnie, przekładanie i nadziewanie ciast, ciastek, deserów, tortów różnymi masami, wykańczanie wyrobu cukierniczego glazurą, galaretką, cukrem pudrem lub kuwerturą, w zależności podrodzaju ciasta, ciastek lub tortów, wykonywanie dekoracji z: czekolady, cukru smakowego, pasty gumowej, masy marcepanowej, a także wielu innych, które wykorzystane do dekoracji w cukiernictwie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekorator wyrobów cukierniczych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe i doświadczenie w dekorowaniu wyrobów cukierniczych, umiejętność zdobienia i dekorowania ciasta, ciastek, deserów, tortów różnego rodzajami masami, polewami, glazurą, galaretką, cukrem pudrem lub kuwerturą przy użyciu specjalnych maszyn i rządzeń oraz sprzętów; gotowość do pracy zmainowej w zespole pracowników ukraińskich

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy