kandydatów

Etat Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Firma: Lem-Bud Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6029730, z dnia 2021-11-17

LEM-BUD Sp. z o.o. to firma deweloperska działająca aktywnie na terenie Torunia i Bydgoszczy od 2007 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w budownictwie mieszkaniowym dołączając do grona wiodących Deweloperów w województwie kujawsko – pomorskim. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie przyjaznych do życia osiedli, wyposażonych niezbędną infrastrukturę i miejsca odpoczynku. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Dekretowanie dokumentów księgowych
  • Księgowanie kosztów, rozliczeń międzyokresowych, wpłat na rachunki powiernicze, wyciągów
  • Wystawianie oraz księgowanie faktur przychodowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych , wartości niematerialnych i prawnych oraz naliczanie amortyzacji
  • Bieżące monitorowanie wpływów środków pieniężnych na rachunki bankowe Spółki
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych
  • Samodzielne potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Sporządzanie rejestrów i deklaracji VAT
  • Udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego
  • Rozliczanie raportów kasowych
  • Sporządzanie zestawień obrotów i sald księgi głównej i ksiąg pomocniczych na koniec każdego miesiąca i roku
  • Terminowe sporządzenie sprawozdań oraz deklaracji wymaganych przepisami prawa (GUS,US)

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
  • Znajomość programu INSERT

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.