kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych

Firma: Lem-Bud Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6111144, z dnia 2021-11-30

LEM-BUD Sp. z o.o. to firma deweloperska działająca aktywnie na terenie Torunia i Bydgoszczy od 2007 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w budownictwie mieszkaniowym dołączając do grona wiodących Deweloperów w województwie kujawsko – pomorskim. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie przyjaznych do życia osiedli, wyposażonych niezbędną infrastrukturę i miejsca odpoczynku. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Obsługa sekretariatu firmy;
  • Koordynowanie prawidłowego obiegu faktur, umów oraz innych dokumentów firmowych;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Prowadzenie zestawień poszczególnych dokumentów;
  • Współpraca i wsparcie wszystkich Działów w organizacji a szczególnie Zarządu;
  • Kontakt z podmiotami współpracującymi z firmą;
  • Koordynacja i ewidencja pojazdów służbowych oraz ubezpieczeń;
  • Zamawianie artykułów biurowych oraz spożywczych, weryfikacja potrzeb w tym zakresie;
  • Dbanie o porządek i wizerunek biura.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wielozadaniowość i szybkość w wykonywaniu zadań;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Skrupulatność, sumienność, terminowość;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie deweloperskiej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stabilne wynagrodzenie;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.