Etat Starszy referent sekcji personalnej - dowództwo 1.blwl inowrocław (nr 1854)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu miejsce pracy: Inowrocław

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Starszy referent sekcji personalnej - dowództwo 1.blwl inowrocław (nr 1854)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/1854
OBOWIĄZKI:
referent sekcji personalnej, miejsce pracy - Dowództwo 1.BLWL Inowrocław ul. Jacewska 73, praca pn-pt w godz. 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagania niezbędne: wykształcenieśrednie oraz staż pracy min. 2 lata lub wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe w kadrach lub na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office);wymagania dodatkowe: znajomość wybranych elementów Ustawy o służbie wojskowej zawodowej żołnierzy (Dz.U. 2020 poz. 860), znajomość rozporządzenia MON w sprawie urlopów żołnierzy zawodowych (Dz.U. 2020 poz. 1755), znajomość rozporządzenia MON w sprawie ewidencji żołnierzy zawodowych (Dz.U. 2018 poz. 956), rozporządzenie MON w sprawie czasu służby żołnierzy zawodowych (Dz.U. 2019 poz. 1044)

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu