Etat Mechanik samochodowy sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 2685)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik samochodowy sekcji wsparcia technicznego wydziału transportu(nr 2685)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2685
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania na stanowisku :- Diagnozowanie usterek na podstawie zlecenia naprawy wystawionego przez użytkownika- Wykonywanie obsług technicznych i napraw mechanicznych pojazdów samochodowych zgodnie z zakresem zawartym w karcie pracy sprzętu transportowego Policji- Naprawianie i regulowanie zespołów i podzespołów pojazdu w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia- Wykonywanie prac demontażowo-montażowych- Wymiana płynów eksploatacyjnych pojazdu- Rozliczanie się z magazynem części i akcesoriów samochodowych z pobranych części, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania naprawy lub obsługi- Odpowiedzialność za skutki wynikłe z niewłaściwej naprawy sprzętu transportowego- Udział w szkoleniach organizowanych w ramach doskonalenia zawodowego- Przestrzeganie obowiązujących przepisów p.poż., bezpieczeństwa i higieny pracy, regulaminu pracy i premiowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy B

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne na stanowisku:- Prawo jazdy kat. B- 2 lata stażu pracyWymagania pożądane na stanowisku pracy:- Doświadczenie w obsłudze i naprawie samochodów o dmc do 3,5 t- Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych- Odpowiedzialność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy