kandydatów

Etat Kucharz(nr 2848)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kucharz(nr 2848)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2848
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków: Odpowiada za przyrządzanie i dystrybucję posiłków w tym za właściwe wykonanie obróbki wstępnej i cieplnej przyrządzanych potraw, dba o należyty stan sanitarno-higieniczny pomieszczeń kuchennych, sprzętu oraz personelu, przestrzega zasad higieny osobistej i produkcji, przestrzega zasad przechowywania surowców i posiłków, monitoruje cykl produkcyjny pod względem bezpieczeństwa żywności.pierwsza umowa na okres próbny, docelowo - na stałe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagania - oczekiwania pracodawcy:1. Fachowość - ukończona szkoła o kierunku gastronomia.2. Rzetelność - w celu zapewnienia pacjentom bezpiecznych posiłków.3. Terminowość - ze względu na charakter pracy w szpitalu.4. Dyspozycyjność - jak wyżej.5. Kultura osobista w obcowaniu z konsumentami i współpracownikami.6. Aktualna książeczka SANEPID.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy