Etat Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1436
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (kierunki: pedagogika, psychologia, socjologia), min. 2 lata doświadczenia, nadzór nad młodzieżą w procesie nauczania i procesie opiekuńczo-wychowawczym, umowa o pracę, praca w ruchu ciągłym w placówcw w Grudziądzu, wynagrodzenie brutto od 3120,00 zł/m-c.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu