kandydatów

Etat Młodszy specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2307
OBOWIĄZKI:
Udzielanie pisemnych, ustnych i telefonicznych porad prawnych z zakresu prawa oraz bhp. Doraźne zastępstwo pracownika administracyjnego w Oddziale (obsługa programów SEOD i Navigator), rejestracja skarg, wysyłka pism.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia: Obsługa pakietu Office

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne, wiedza ogólna z zakresu prawnej ochrony pracy i bhp, doświadczenie w obsłudze interesantów, biegła znajomość obsługi komputera (pakiet office), 1 rok pracy w ramach stosunku pracy, umowa o pracę na okres próbny (3 m-ce), praca w Grudziądzu, wynagrodzenie brutto 4500zl/m-c.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu