kandydatów

Etat Tokarz(nr 3358)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Tokarz(nr 3358)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3358
OBOWIĄZKI:
Praca w warsztacie utrzymania ruchu w zakresie wytwarzania elementów na cele naprawczo - remontowe, wytwarzania narzędzi do maszyn produkcyjnych, sporadycznie toczenie na cele produkcyjne.Oferujemy:-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,-zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,-pracę jednozmianową (sporadycznie możliwe awarie na drugiej zmianie),-pracę w zespole z osobami doświadczonymi,-nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń,-pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień,-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,-przelew wynagrodzenia zawsze na czas,-miłą atmosferę w pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wymagania:-umiejętność wykonywania prac na tokarce tradycyjnej-umiejętność czytania rysunku technicznego-umiejętność dorabiana elementów na podstawie oględzin i własnych pomiarów-obsługa wyposażenia warsztatowego; frezarka, szlifierki, wiertarki-mile widziana obsługa frezarki CNC (nie jest to warunek konieczny)-mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy