kandydatów

Etat Specjalista (nr 3450)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista (nr 3450)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3450
OBOWIĄZKI:
Ogłoszenie nr BIP 0200-OP.110.20.2021 z dnia 12.08.2021 r. KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W BYDGOSZCZY 85-092 BYDGOSZCZ, ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 22 DYREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Specjalista ODDZIAŁ REGIONALNY KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W BYDGOSZCZY - WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY umowa na zastępstwo W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w KRUS, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6%. Wymiar etatu: 1 Liczba stanowisk: 1 Miejsce wykonywania pracy: Oddział Regionalny KRUS w Bydgoszczy Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: obliczanie wynagrodzeń za czas choroby oraz zasiłków chorobowych, odpraw emerytalnych i jubileuszy, ekwiwalentów za urlop i innych; sporządzanie list wypłat z tytułu wynagrodzeń osobowych, umów o dzieło i umów zleceń oraz świadczeń finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i Funduszu Motywacyjnego; miesięczne i roczne rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie wynagrodzeń osobowych i bezosobowych, podatku od nagród konkursowych i dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; sporządzanie deklaracji ZUS, korekt do deklaracji, zarejestrowań i wyrejestrowań pracowników i zleceniobiorców i inne; prowadzenie korespondencji z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, komornikami, innymi urzędami w zakresie dotyczącym wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. wynagrodzenie 3.000 zł brutto + dodatek stażowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: wyższe, preferowane: administracyjne, ekonomiczne Wymagania konieczne: znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość ustawy o finansach publicznych, znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych w z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, posiadanie co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku obsługującym wynagrodzenia pracowników, znajomość obsługi programu Płatnik.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy