kandydatów

Etat Kierownik Restauracji

Firma: Copernicus Toruń Hotel**** miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5415401, z dnia 2021-08-20

Kierownik Restauracji Salt (Copernicus Toruń Hotel)

Kierownik Restauracji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem, wyznaczanie oraz rozliczanie zadań, motywowanie zespołu.
  • Dbanie o ciągłość grafiku – natychmiastowe reagowanie w nagłych przypadkach typu choroba, odejście z pracy itp, uzupełnianie zmian w grafiku
  • Dbanie o porządek w lokalu, prawidłowy serwis.
  • Odpowiedzialność za jakość obsługi klientów.
  • Rekrutacja nowych pracowników Restauracji i ich szkolenie.
  •  Szkolenia pracowników – szkolenie pracowników ze sprzedaży sugestywnej, prawidłowego serwisu.
  • Składanie zamówień i odbiór dostaw oraz kontakt z dostawcami (ustalanie cen, dodatkowych warunków współpracy).
  • Odpowiedzialność za wielkość sprzedaży i rentowność restauracji - raportowanie wyników sprzedażowych
  • Podejmowanie działań w celu budowania pozytywnego wizerunku restauracji - promowanie Restauracji, kreowanie i realizowanie akcji marketingowy, przedstawianie cyklicznie pomysłów, kosztów, realizacja i raportowanie z wnioskami.
  • Tworzenie kwartalnych/rocznych planów marketingowych,
  • Współpraca z Szefem Kuchni i ścisła współpraca z nadzorującym kierownikiem gastronomii
  • Działanie zgodne z zasadami HACCP i BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managera/kierownika restauracji(hotelowej-preferowane).
  • Duże zaangażowanie w pracy.
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
  • Znajomość rynku gastronomicznego i bieżących trendów.
  • Ciągła analizy potrzeb klientów.
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami, podwykonawcami.
  • Utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami, ciągłe poszerzanie bazy danych.
  • Zarządzanie pracą personelu i dbanie o jakość obsługi klienta.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Nadzór nad optymalizacją kosztów restauracji(beverage).
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, SANEPiD, BHP i systemu HACCP.
  • Aktualnych książeczki/badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Praca w dobrze funkcjonującej Hotelu ****
  • Posiadanie realnego wpływu na działalność restauracji
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 797010175

Rodzaj pracy: Pełny etat

Harmonogram pracy:

  • Praca w systemie zmianowym

Doświadczenie:

  • Zarządzaniem restauracją: 2 lata (Preferowane)

Praca zdalna:

  • Nie