kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Copernicus Toruń Hotel**** miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 6179322, z dnia 2021-12-10

Kierownik Restauracji Salt (Copernicus Toruń Hotel)

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS i dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.)
  • Dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy, PDOF, ZUS, PFRON''
  • Monitorowanie zmian w przepisach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, jak i umów zleceń,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność
  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przetwarzania duże ilości danych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę w pracy