Etat Specjalista ds. rehabilitacji (muzykoterapeuta) w warsztacie terapii zajęciowej dąb(nr 3533)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. rehabilitacji (muzykoterapeuta) w warsztacie terapii zajęciowej dąb(nr 3533)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/3533
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków na stanowisku pracy należy w szczególności:1.Podejmowanie działań muzykoterapeutycznych skierowanych na usunięcie napięć psychofizycznych i korygowanie zaburzonych funkcji organizmu uczestników WTZ.2. Prowadzenie zajęci z wykorzystaniem techniki aktywnej w oparciu o śpiew, grę na instrumentach oraz ruch przy muzyce.3. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem techniki receptywnej w oparciu o słuchanie muzyki i relaksację.4.Wdrażanie odpowiednich środków oddziaływania terapeutycznego poprzez techniki skojarzeniowe.5. Wdrażanie Uczestników WTZ do obcowania z muzyką i sztuką oraz twórczej aktywności.6. Prowadzenie zajęć terapeutycznych: grupowych i indywidualnych, zgodnie z opracowanym programem.7. Prowadzenie treningu umiejętności społecznych i innych treningów związanych z profilem działalności.8. Współorganizowanie czasu wolnego uczestników WTZ Dąb, zgodnie z ich zainteresowaniami i upodobaniami.9. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników WTZ Dąb w trakcie zajęć.10. Wdrażanie podopiecznych do samodzielnej, twórczej pracy.11. Uczestniczenie w spotkaniach Rady Programowej.12. Prowadzenie dokumentacji.13. Współpraca z innymi pracownikami WTZ Dąb.14. Współorganizowanie imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych.15. Prowadzenie obserwacji podopiecznych i sporządzanie dokumentacji o ich wynikach i postępach.WARUNKI PRACY- umowa o pracę w wymiarze 1/4 etatu,- praca 2 razy w tygodniu, godziny pracy do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:1.niezbędne : - wykształcenie wyższe o kierunku pedagogiczno-muzycznym, - obywatelstwo polskie,- zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,- nieposzlakowana opinia.2. dodatkowe : - udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,- umiejętność organizacji pracy i kreatywność,- komunikatywność,- empatia,- umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy